На Кіровоградщині бійці ДСНС 5 разів долали пожежі сміття та сухої рослинності
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43977_1.jpg)
За добу, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області здійснили 5 виїздів на гасіння пожеж побутових відходів та трави.
Тричі виникали такі пожежі у м. Кропивницький: 20 м2 сухої рослинності на вул. Героїв України, 30 м2 сміття на вул. Східна та 5 м2 трави та побутових відходів на вул. Ю. Коваленка. Ці пожежі приборкали бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.
Двічі довелось гасити загоряння сухої трави рятувальникам 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія: 60 м2 рослинного покрову горіло біля с. Войнівка Олександрійського району та 50 м2 трави – в районі Куколівського шосе м. Олександрія.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)