На Кіровоградщині анонсували створення нового підрозділу ОДА з діджиталізації
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56551_1.jpg)
Сьогодні, 7 грудня, під час публічного звіту про діяльність Кіровоградської ОДА у листопаді очільниця області Марія Чорна повідомила про проведені заходи з діджиталізації в регіоні.
Як повідомила Марія Чорна, у Кропивницькому в листопаді відкрились перші офлайн центри підтримки "Дія. Перший – на базі Донецького національного медичного університету, другий – у міській раді. Там вакциновані жителі обласного центру можуть проконсультуватись, як згенерувати для себе COVID-сертифікати.
«Питання цифрової трансформації області зрушили з мертвої точки. Допрацьовуємо штатний розпис нового управління, яке буде займатися безпосередньо діджиталізацією. Паралельно шукаємо CDTO – заступника голови ОДА з цифровізації. Вимоги у Мінцифри до нього будуть дуже суворими. Людина має бути профі, з цінностями та баченням. Нажаль, багато таких вже поїхали з Кіровоградщини», - сказала Марія Чорна.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)