На Кіровоградщині Андрій Райкович закликав організовувати Великодні ярмарки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57416_1.jpg)
Сьогодні, 19 квітня, начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович, під час наради з керівниками громад і територій закликав проводити передвеликодні ярмарки, де люди змогли б придбати усе необхідне до святково столу.
- Організуйте ярмаркову торгівлю. Це - наші традиції, яким і війна не завадить, - наголосив Андрій Райкович.
- Окремо хочу подякувати департаменту культури, управлінню культури Кропивницької міської ради, управлінню житлово-комунального господарства, кропивницьким митцям за акцію «Кіровоградщина серцем з містами - героями України». Це важливо. Це об’єднує нас.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)