На Кіровоградщині 32 дерева впали на проїжджу частину доріг та тротуари (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51942_1.jpg)
21 червня з 17:00 до 17:30 на території м. Кропивницький спостерігалось погіршення погодних умов у вигляді сильного дощу та шквалу 15-20 м/с.
З метою ліквідації наслідків погіршення погодних умов підрозділи Управління ДСНС України у Кіровоградській області 28 разів залучались для розпилювання та прибирання повалених та пошкоджених дерев у мікрорайонах Центр, Велика Балка, Катранівка, Кущівка та вулиць Попова, Глінки та Яновського.
Загалом рятувальниками проведено розпилювання та прибирання 37 дерев (32 дерева впали на проїжджу частину доріг та тротуари, 4 дерева впало на житлові будинки без пошкодження конструктивних елементів, а також одне дерево впало на автомобіль ВАЗ2110.
Травмованих та загиблих немає.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)