На дорогах Кіровоградщини шляховики ліквідовували наслідки негоди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55517_1.jpg)
На Кіровоградщині дорожники працювали над ліквідацією наслідків негоди на автошляхах.
Підрядні організації прибирали зламані гілки та повалені дерева заради забезпечення безперебійного та безпечного руху транспорту.
Роботи з ліквідації наслідків негоди проводилися на дорогах Н -14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв, Т-24-15 Тальне - Кам'янече- Нерубайка - Благовіщенське та Т -12-14 Новоархангельськ - Добровеличківка - Миколаївка . Також шляховики працювали на дорозі М-30 Стрий-Ізварине між Кропивницьким та Знам'янкою і на відрізку між Знам'янкою та селищем Цибулеве на територіальній дорозі.
Як повідомляють синоптики, дія циклону буде відчутна і наступної доби, тож жителів області просять обережними та уважними за кермом, особливо поблизу зелених насаджень та інженерних конструкцій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)