На Кіровоградщині вогнеборці ліквідували 2 пожежі у житловому секторі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47358_1.jpg)
5 лютого о 13:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Алтайській, що в обласному центрі.
Як з’ясувалось, на території приватного домоволодіння горіло 0,2 м2 речей у господарчій споруді. Силами вогнеборців 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький о 13:46 пожежу було ліквідовано. До гасіння залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 1-го ДПРЗ.
Вже 6 лютого о 00:42 стало відомо про займання на вул. Садовій с. Губівка Компаніївського району. Після прибуття на місце виклику було встановлено, що горить 2 м2 даху літньої кухні на території приватного домоволодіння. О 00:58 загоряння було локалізовано та о 02:06 – ліквідовано. До гасіння залучалось 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніки 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Компаніївка.
Травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)