Молоді інваліди теж хочуть працювати! (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8818_1.jpg)
У десяти районах Кіровоградщини проводять інформаційні та тренінгові заходи фахівці, які отримали знання у рамках обласного проекту «Хочу працювати!», що спрямований на захист прав молоді із особливими потребами.
Проект реалізовує громадська організація «Турбота» за підтримки проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства».
У січні-лютому тренінги та лекції пройшли у Кіровоградському районі (діти на фото), у Новоукраїнці, у селі Нова Прага та Малій Висці, у Новоархангельську та Олександрівці, у смт Компаніївка та селі Липняжка (Добровеличківський район), а також у Новгородці та Онуфрієвці. Тепер на всіх учасників проекту – тренерів, лекторів, волонтерів – чекає заключна конференція, під час якої буде підбито підсумки такої корисної і цікавої справи.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)