Міський чемпіонат КВК у Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12553_1.jpg)
15 листопада відділ сім'ї та молоді організував та провів відбірковий тур ХVІІ міського чемпіонату КВК серед молодіжних команд, в якому взяли участь 16 команд з міст: Кіровограда, Полтави, Кривого Рогу, Кременчука, Дніпропетровська. Тематика КВК: «Місто, в якому я живу».
У фінал вийшли команди: «Большие города» (Академія митної служби України, м. Дніпропетровськ), «Наивность» (КДПУ ім. В.Винниченка, м. Кіровоград), «Сборная поколений» (збірна міста Кривий Ріг), «Смело, товарищи, в ногу» (Смілянський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій, м. Сміла), «Нефтяные короли» (збірна міста Кременчук), «Емменталь» (збірна м. Кіровоград), «Мы не с ними» (Кіровоградська льотна академія НАУ), «TNT” (Кіровоградська льотна академія НАУ), «Маленький Париж» (збірна м. Кіровограда).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)