Міська влада виражає співчуття
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7406_1.jpg)
26 листопада – скорботний день в історії нашого народу.
Сьогодні ми схиляємо голову перед всіма, кого втратили у роки Голодоморів. Їхні могили були, є і завжди будуть попередженням та закликом до живих не забувати про трагедію, не допустити її повторення.
Найкращим вшануванням пам’яті тих, хто загинув в ті страшні часи є наш поступ на шляху побудови демократичної заможної держави, у якій найвищою цінністю є людське життя. Ми можемо залишатися сильними тільки своєю спільною працею на благо всієї України і рідного міста, взаємним розумінням і підтримкою.
Уроки минулого нехай стануть запорукою нашої сили, мудрості та наснаги у розбудові Кіровограда, зміцненні держави задля добробуту та вільного життя кожного.
Міський голова О.Саінсус Секретар міської ради І.Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)