Минулої доби на Кіровоградщині загасили 4 пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50523_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області приборкали 4 пожежі.
Так, 2 січня о 16:46 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у с. Бандурове Олександрівського району, де виникла пожежа 0,5 т сіна та 16 м2 сінника на території приватного домоволодіння. Рятувальники 29-ї ДПРЧ смт Олександрівка о 17:13 локалізували та о 17:18 ліквідували займання.
О 21:17 загорілось ліжко та майно у житловому будинку с. Павлівка Світловодського району. Бійці 17-ї ДПРЧ м. Світловодськ о 21:37 локалізували та о 21:53 ліквідували пожежу.
Також незначні займання на відкритих територіях здолали бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький (зайнялось 0,5 м сміття по вул. Добровольського обласного центру) та 2-го ДПРЗ м. Олександрія (горіло дерево на відкритій території по вул. М. Грушевського райцентру).
В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)