Минулої доби на Кіровоградщині приборкали 2 пожежі в житловому секторі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45943_1.jpg)
За добу, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області двічі виїздили на гасіння пожеж будинків, що не експлуатуються як житлові.
Так, 16 жовтня о 19:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу такого будинку на території приватного домоволодіння у с. Апрелівське Бобринецького району.
На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло 25 м2 покрівлі будинку, що використовується як сінник, та 4 тонни сіна в ньому. Силами вогнеборців 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобринець о 21:36 пожежу було локалізовано та о 23:20 – ліквідовано.
Крім того, о 22:15 виникла пожежа 10 м2 речей у будинку, що не експлуатується, на вул. Кримська в обласному центрі. Рятувальниками 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький о 22:38 пожежу було локалізовано та о 22:59 – ліквідовано.
В обох випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)