Міми у центрі Кропивницького заряджали містян позитивом (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35457_1.jpg)
В один з Кропивницьких торгових центрів, аби подарувати гарний настрій жителям та гостям нашого міста, завітали міми.
Кумедна парочка без жодного слова, лише жестами та емоціями зарядила відвідувачів масою позитивних емоцій, а також сфотографувалася з усіма бажаючими, а охочих, до речі, було доволі багато. Окрім того міми надали гарні передбачення на майбутнє для кожного, кому пропонували дістати зі скриньки свитки листків.
Як нам вдалося дізнатися у акторів після їх візиту до магазину, вони плануються навідуватися до одного з центральних торгових центрів щосуботи. Отож, у кожного є можливість у вихідний день зустрітися з мімами у Кропивницькому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)