Миколаївська область: дівчинка ледь не впала з 4-го поверху
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15527_1.jpg)
18 травня до державної пожежно-рятувальної частини № 25 м. Южноукраїнськ від перехожих надійшло повідомлення про те, що на підвіконні вікна 4-го поверху житлового будинку № 2 на бульварі Квітковий, стоїть маленька дівчинка і гукає маму.
На місце виклику негайно виїхали рятувальники. На місці виклику, за допомогою висувної пожежної драбини, рятівники зняли трирічну дитину з підвіконня, дочекались маму дитини, яка пішла до магазину та передали їй дівчинку. Цього ж дня о 14:50 у м. Миколаєві рятувальники допомоги відчинити вхідні двері квартири у житловому будинку № 4а по вул. Васляєва, в якій залишилась трирічна дитина, повідомляє сайт ДСНС України.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає! Шановні дорослі! Не залишайте дітей без нагляду дорослих. Може вистачити лише кілька хвилин щоб сталося лихо!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)