Микола Онул вітає всіх зі святом!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6501_1.jpg)
18 вересня православні святкують День Праведної Елисавети, матері Іоанна Хрестителя. Особливим цей день є для нашого міста, першою, історичною назвою, якого є Елисаветрад. 18 вересня – це його іменини.
З нагоди цієї події Микола Онул вітає всіх жителів міста зі святом: «Щиро вітаю всіх з чудовим святом – іменинами рідного міста! Бажаю усім добра та родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Всім жителям міста бажаю Божого благословення, здоров’я, щастя та благополуччя!»
А подарунком для всіх у переддень свята – 17 вересня стане концерт народного артиста України Миколи Гнатюка, який відбудеться у Дендропарку о 17.00.
Вхід у Дендропарк безкоштовний!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)