Міграційники з Кіровоградщини видворили іноземця, який був звільнений з колонії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61075_1.jpg)
Міграційники Кіровоградщини спільно з УСБУ у Кіровоградській області здійснили заходи щодо видворення у примусовому порядку 34-річного громадянина Молдови.
Іноземець був засуджений за скоєння крадіжки і незаконне заволодіння транспортним засобом та відбував покарання у Державній установі «Петрівська виправна колонія (№ 49)».
Після закінчення призначеного строку відбування покарання та звільнення з колонії 31 жовтня працівники Фортечного відділу Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області відносно іноземного громадянина прийняли рішення про примусове його видворення та заборону в’їзду в Україну терміном на 5 років.
Чоловіка доправлено до Пункту пропуску «Могілів-Подільський» на кордоні з Республікою Молдова.
Управління ДМС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)