Матеріальна допомога від міської влади
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9857_1.jpg)
25 квітня у Кіровоградській міській раді вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та вдів тих, хто загинув у смертельному двобої з атомною стихією.
Міський голова Олександр Саінсус зустрівся з кіровоградцями, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання героїв – ліквідаторів, що відійшли у вічність. Міський голова Олександр Саінсус та секретар міської ради Ігор Волков вручили матеріальну допомогу 152 вдовам, смерть чоловіків яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи (по 200 грн. кожній), та 18 ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії 1 групи інвалідності (по 500 грн. кожному) на загальну суму 39400 грн.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)