Марія Чорна запросила активну молодь Кіровоградщини долучатися до команди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55894_1.jpg)
Голова Кіровоградської ОДА запросила студентську молодь області до співпраці, оскільки при обласній адміністрації починається формування Молодіжної ради.
Про це вона повідомила на сьогоднішньому заході, присвяченому початку навчального року в ДНМУ, що у Кропивницькому.
«Ми працюємо на майбутнє, тому і створювати його мають молоді люди, які планують тут жити, працювати», - сказала Марія Чорна.
Очільниця області також зазначила, що члени Молодіжної ради братимуть участь у формуванні проєктів, матимуть можливість реалізувати свої ідеї та розробляти їх разом з департаментами облдержадміністрації, а також будуть включені в роботу ОДА, завдяки чому в молоді формуватиметься розуміння діяльності та повноважень органів виконавчої влади
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)