Марія Чорна в понеділок провела робочу нараду з керівниками медичних закладів області.
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55315_1.jpg)
Очільниця обласної лікарні Лариса Андреєва та головний лікар Кіровоградської обласної дитячої лікарні Василь Хорощак поінформували про стан справ у галузі та поділились власними ідеями її розвитку.
Марія Чорна подякувала запропонувала їм за роботу та пообіцяла сприяти розвитку цих стратегічних лікарень.
«Регіон має дві стратегічні лікарні – це дитяча обласна лікарня і обласна лікарня. Вони мають функціонувати в сучасних умовах та відповідати всім стандартам для надання невідкладної медичної допомоги. Будемо разом працювати, щоб повністю забезпечити лікарні всім необхідним», - зазначила Марія Чорна.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)