Марія Чорна провела засідання з Радою старійшин Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55443_1.jpg)
Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна провела перше засідання з Радою старійшин Кіровоградщини.
«З більшістю я знайома особисто, з багатьма з вас я співпрацювала протягом довгого часу. Справ та ініціатив президента маємо дуже багато, вони на середині шляху, є певні процеси, до яких треба долучатися усім разом. Я ініціювала цю зустріч з вами, оскільки знаю, яким багажем знань ви володієте. І які б сучасні реформи зараз не розпочиналися, всі вони базуються на тій історичній спадщині та знаннях, якими ви володієте досконало», - зазначила під час зустрічі з Радою старійшин Марія Чорна.
Під час зустрічі учасники засідання обговорили низку важливих для області питань. Серед них – створення комісії по боротьбі з рейдерством в аграрній сфері, співпрацю з територіальними громадами, а також детально поспілкувалися щодо запуску ринку землі. та проблемних питань сфери спорту на Кіровоградщині. Зокрема, щодо ремонту бейсбольного стадіону у Кропивницькому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)