Ларін і Ковальчук вітають працівників органів статистики Кіровоградщини з професійним святом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7523_1.jpg)
Шановні працівники органів статистики Кіровоградщини! Вітаємо вас із професійним святом!
Результати вашої щоденної копіткої праці відображають об’єктивний стан соціально-економічного розвитку області, вказуючи тим самим на подальший план дій задля покращення рівня життя населення регіону. А тому переоцінити важливість статистичної служби досить важко. На основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення, що можуть вплинути на загальний стан економіки краю. Тож можна з упевненістю сказати, що ваша праця безпосередньо впливає і сприяє подальшому динамічному розвиткові Кіровоградщини.
Ми щиро дякуємо вам за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, особистого щастя і нових успіхів.
З повагою Голова обласної державної адміністрації Сергій ЛАРІН |
Голова обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК |
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)