Куди кропивничанам повідомляти про корупцію?
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36147_1.jpg)
Звертаємо вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб Управління ДСНС у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів ви можете повідомити письмово за адресою: 25015 м. Кропивницький, вул. Пашутінська, 1, або звернутися з електронним листом на адресу: 777-vvb@ukr.net чи за телефоном/факсом (0522) 22-05-42.
Також повідомляємо, що на офіційному веб-порталі У ДСНС України у Кіровоградській області в розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», до якої ви можете віртуально звернутися з питань можливих правопорушень та корупційних проявів з боку співробітників пожежно-рятувальної служби області.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)