Кропивницький: виконком затвердив положення про громадську раду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33757_1.jpg)
Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького відтепер діє в правовому полі.
Положення про Громадську раду затвердив виконавчий комітет на своєму засіданні сьогодні, 8 листопада.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Проект рішення пройшов довгий шлях обговорень і погоджень, відзначив начальник відділу з питань внутрішньої політики Сергій Запорожан. – А Громадська рада діє у Кропивницькому з квітня поточного року.
Члени виконкому врахували під час голосування зауваження юридичного управління. Тож у Положенні зазначено, що Громадська рада є тимчасовим консультативним дорадчим органом, вона має право отримувати від міської ради інформацію про всі видатки з бюджету міста
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)