Кропивницький: в облдержадміністрації презентували навчальний центр з підготовки працівників сільського господарства
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40123_1.jpg)
Проект облаштування в області практичного навчального центру по підготовці кваліфікованих працівників сільського господарства сьогодні був презентований регіональним директором німецького підприємства «Deula Nienburg» та товариства з обмеженою відповідальністю «Українсько-німецький центр» Євгеном Кабанцем.
Під час презентації було запропоновано співпрацю з агропідприємствами області, зокрема, у частині підвищення врожайності сільськогосподарських культур, оптимізації існуючих технологічних процесів, а також організацію перепідготовки та підвищення кваліфікації аграріїв.
Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко наголосив на важливості підготовки кваліфікованих спеціалістів аграрної сфери. Він доручив профільному структурному підрозділу облдержадміністрації спільно з представниками «Українсько-німецького центру» розглянути можливість практичної реалізації зазначеного проекту на території області.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)