Кропивницький: в 3-му полку презентували новий мурал
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53441_1.jpg)
Новостворений стінопис на території 3-го полку спецпризначенців у Кропивницькому презентували сьогодні, 4 грудня. На ньому відтворена діорама останнього бою князя Святослава у 972 році на Хортиці.
Перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак привітав і нагородив військовослужбовців з нагоди Дня Збройних Сил України.
«Для мене велика честь бути у 3-му полку спецпризначенців імені князя Святослава Хороброго. Завдяки вам наші діти спокійно сплять, а я та мої колеги виконують свої службові обов’язки. Схиляю голову перед вами та перед вашими побратимами», – наголосив Валерій Жалдак.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)