Кропивницький: у центрі міста знизили рівень води в Інгулі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_37972_1.jpg)
На засіданні позачергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна було прийнято рішення про пониження рівня води у річці Інгул, повідомляє сайт КМР
- Таке рішення обумовлене проведенням ремонту пішоходного містка по вулиці Пашутінській, - зазначив Олександр Мосін. - Тому комунальному підприємству «Універсал 2005” було доручено знизити рівень води у центральній частині міста, шляхом підняття шандорних пристроїв на гідротехнічній споруді по вулиці Михайлівській.
Також необхідність знизити рівень води в Інгулі виникла через витікання води із річки крізь недобудовану стінку у дренажний колектор. У зв’язку з цим голова комісії дав доручення управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Кропивницького звернутись до проектної організації ДП “Дніпродіпроводгосп” для встановлення причин витоку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)