Кропивницький: у мікрорайоні «Шкільний» з`явиться пам`ятник шахтарям
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34537_1.jpg)
Виконавчий комітет міської ради Кропивницького дозволив міській організації «Спілка інвалідів праці Інгульського рудоуправління» та Раді ветеранів Інгульської шахти встановити пам’ятний знак на честь працівників Інгульської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на розі вулиці Куроп΄ятникова та провулка Фортечного обласного центру.
Виконком прийняв таке рішення враховуючи спільне звернення міської організації «Спілка інвалідів праці Інгульського рудоуправління» і Ради ветеранів Інгульської шахти та рекомендації міської топонімічної комісії при виконкомі міської ради від 21 листопада 2016 року.
Відповідно до прийнятого рішення, міська організація «Спілка інвалідів праці Інгульського рудоуправління» спільно з Радою ветеранів Інгульської шахти визначені балансоутримувачами пам’ятного знака і їм рекомендовано утримувати знак у належному стані, своєчасно проводити ремонт, захищати від пошкодження, руйнування або знищення.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)