Кропивницький: у мікрорайоні Попова відбувся рейд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34774_1.jpg)
Низка зимових свят триває, тому питання роз’яснення правил безпечної життєдіяльності під час святкування не втрачає своєї актуальності.
Для цього фахівці Служби порятунку Кіровоградщини продовжують проводити інформаційні бесіди з населенням області. 14 січня, у перший день Нового року за старим стилем або на Василя, рятувальники нагадали правила безпеки громадянам у мікрорайоні Попова, що в обласному центрі.
Загальновідомо, що під час відзначення усіх зимових свят населення полюбляє використовувати піротехнічні вироби: петарди, хлопавки, бенгальські вогні та різноманітні салюти. Для того, щоб задоволення від яскравих різнокольових вогнів не затьмарилось неприємністю, необхідно суворо дотримуватись правил їх використання. Про це і розповіли рятувальники містянам, з якими вдалось поспілкуватись. Під час бесід з маленькими кропивничанами надзвичайники особливо наголосили на тому, що за правилами безпеки запуск петард, феєрверків, ракет можуть здійснювати лише дорослі на відкритій території на відстані не менше 100 м від житлових будинків, господарських будівель та новорічних ялин.
Крім цього, рятувальники нагадали співрозмовникам правила безпечноїї експлуатації й догляду за електро- та газовими приладами та розповіли про наслідки, до яких можуть призвести недотримання цих правил.
Для того, щоб інформація залишалася в пам’яті надовго, рятувальники надали кожному співрозмовнику пам’ятки, в яких вказано номери телефонів екстрених служб, а також інформацію про порядок дій у разі виникнення пожежі.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)