Кропивницький: у мікрорайоні Катранівка відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39111_1.jpg)
Питання пожежної безпеки в побуті залишається актуальним впродовж усього року, особливо для непрацюючого населення, яке не має можливості отримувати необхідні знання з безпечної життєдіяльності за місцем роботи чи навчання.
Особливої гостроти питання набуває з початком опалювального сезону. Тому, щоб попередити пожежі у житловому секторі та інші надзвичайні події, випадки травмування і загибелі людей, працівники Служби порятунку проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення за місцем їх проживання.
Відпрацювання житлового сектору, які проводять працівники Управління ДСНС в області мають на меті нагадати людям, яких норм протипожежної безпеки необхідно дотримуватись при користуванні електронагрівальними приладами, пічним опаленням чи побутовим газом.
22 вересня інформаційно-роз’яснювальна робота проводилась у мікрорайоні Катранівки в обласному центрі. Рятувальники радили жителям міста перевірити справність побутових електроприладів, газового обладнання, ні в якому разі не користуватись несправним обладнанням, а також не залишати маленьких дітей без нагляду у кімнатах, де увімкнені прилади. Працівники Служби порятунку звертали увагу на те, щоб громадяни ні в якому разі не користувалися саморобними електрообігрівачами та не перевантажували електромережу.
Поки триває суха та тепла погода, актуальним залишається й питання спалювання сміття та сухої трави на присадибних ділянках. Рятувальники закликали не спалювати сміття поблизу житлових та господарчих будівель, а утилізувати його в інший, безпечний, спосіб.
Шановні громадяни! Пам’ятайте, що в питаннях безпеки дрібниць не буває - бережіть власні домівки від пожеж!
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)