Кропивницький: у художньому музеї вчили робити віночок з крепованого паперу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38052_1.jpg)
Вчора, 18 липня 2017 року, у відділі Кіровоградського обласного художнього музею - картинній галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна" відбувся майстер-клас із виготовлення віночка з крепованого паперу. Плетіння вінка є давньою традицією українського народу.
Віночок для українських дівчат із давніх давен є не тільки прикрасою, а й важливим елементом життя, оберегом, який захищає від хвороб, згубного ока, недоброго духу. Знали наші прабабусі й секрети, які квіти збирати. У віночок вплітали ромашки, чорнобривці, незабудки, барвінок, любисток, волошки, мак, калину та ін.
Із розвитком технологій виникають і нові матеріали та способи створення прикрас, зокрема й віночків. Популярні зараз головні убори із штучних та воскових квітів, атласних стрічок в техніці канзаши, полімерної глини, фоамірану (пластичного пінистого матеріалу для рукоділля) тощо. На майстер-класі ми створювали сучасний аналог вінка з креп-паперу. Процес виготовлення не складний і дівчатка, які відвідали захід, поетапно вчились вирізати заготовки (пелюстки, листочки), формувати з них квіти і клеїти на жорстку основу з товстого дроту. Діти з захопленням майстрували, проявляли фантазію та творчий підхід до роботи.
Дякуємо учасникам, що відвідали наш захід та запрошуємо на наступні майстер-класи!
Та нагадуємо, що Кіровоградський обласний художній музей пропонує відвідувачам також наступні майстер-класи: із петриківського розпису, витинанки, квілінгу, ляльки-мотанки, аплікації, виробів із солоного тіста та ін., які можна замовити і індивідуально.
Оксана Віжевська
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)