Кропивницький: у бібліотеці для дітей відбулося екознайомство
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45538_1.jpg)
21 вересня в Центральній бібліотеці для дітей відбулося екознайомство «Господарі нічного неба», присвячене Міжнародній ночі кажанів.
З відеопрезентації «На крилах ночі » присутні отримали повну інформацію про акцію «Ніч кажанів» та про існуючі загрози для життя рукокрилих. Назаренко Ксенія, юна прихильниця цих дивних створінь, провела з дітлахами веселу вікторину.
В ході заходу було зруйновано топ-10 хибних тверджень про кажанів.
Сподіваємось, що наше екознайомство змінить негативний імідж цих маленьких, беззахисних тваринок, і незабаром кажани покинуть сторінки Червоної книги України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)