Кропивницький: студія сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» відзначає 20-річчя
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35961_1.jpg)
24 березня 2017 року на сцені Кіровоградської обласної філармонії відбудеться ювілейна шоу-програма «В світі кольору, музики, рухів» з нагоди 20-річчя Народного художнього колективу України студії сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» (керівник В. Гаваза) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.
Заснована у вересні 1996 року Вікторією Гавазою (худ. керівник, Відмінник освіти України) з часом студія сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» стала одним із кращих творчих колективів обласного ЦДЮТ. І у 20-й день народження студії її вихованці разом зі своїми педагогами презентують гостям лише свої найяскравіші вокальні номери, адже в репертуарі колетиву за весь цей час їх створено понад сотню.
У святковому концерті крім ювілярів візьмуть участь й інші народні художні колективи обласного ЦДЮТ – хореографічний ансамбль «Росинка» (кер. Галина Чайковська), театр-студія «Маска» (кер. Надія Фільченкова), ансамбль сучасної хореографії «Час Пік» (кер. Ірина Мурована) та шоу-театр молодіжного клубу «Імідж» (кер. Наталя Долгополова).
Завдяки таланту, наполегливій праці та любові до музики студія сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» здобула заслужену славу не тільки в області, а й по всій Україні. Солісти студії – улюбленці публіки, багаторазові переможці та лауреати Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів і конкурсів сучасної естрадної пісні. Також «Вікторія» - активний учасник багатьох масових заходів і концертів, які проходять у нашому місті та області.
За численні досягнення та плідну роботу у 2003 році студії сучасної естрадної дитячої пісні присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а в 2016 році «Вікторія» стала «Народним художнім колективом».
Тож бажаємо цьому творчому колективу багато нових перемог, наснаги і завзятості, неповторних виступів та успішної реалізації всіх задумів. А випускників, батьків, колег, друзів та всіх поціновувачів сучасної естрадної дитячої пісні запрошуємо 24 березня о 17.00 до Кіровоградської обласної філармонії на ювілейний концерт «Вікторії». Вхід вільний.
Галина Богомаз-Кулик
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)