Кропивницький: рятувальники провели психологічне вивчення з курсантами групи первинної підготовки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43843_1.jpg)
8 червня на навчальному пункті АРЗСП Управління ДСНС України у Кіровоградській області зі слухачами групи первинної підготовки рятувальників було проведено психологічне вивчення, індивідуальні бесіди та консультації щодо проходження навчання, а також визначення готовності до роботи в пожежно-рятувальних підрозділах області.
Психологи Управління використовували психологічні опитувальники, спрямовані на визначення адаптаційних можливостей та виявлення негативних психологічних станів у майбутніх рятувальників.
У результаті проведеної роботи з’ясовано, що всі слухачі групи первинної підготовки за своїми психологічними якостями готові до роботи в пожежно-рятувальних підрозділах та виконання завдань в екстремальних умовах.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)