Кропивницький: працівники У ДСНС допомагають водіям на дорозі (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34658_1.jpg)
6 січня рятувальники Кіровоградської області продовжують надавати допомогу водіям автотранспорту, які опинилися на ускладнених ділянках дороги.
Так, у м. Кропивницькому рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону надали допомогу по буксируванню двох вантажівок «КАМАЗ»: о 18:40 по вул. Родимцева та о 19:39 – по вул. Чикаленка. Вантажні автомобілі потрапили у замети та не були в змозі продовжити рух самостійно.
О 20:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на трасі Олександрівка-Липняжка автомобіль «ВАЗ-2101» потрапив у кювет та потребує допомоги. Рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Добровеличківки відбуксирували легковик на безпечну ділянку шляху.
У м. Світловодську легковик «ВАЗ-2106» о 20:40 також потрапив у кювет, звідки його вилучили рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Світловодська.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)