Кропивницький: найвищий прапор області буде мінімум 50 метрів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54269_1.jpg)
Стелу з найвищим прапором області встановлять на території меморіального комплексу «Фортечні вали» в Кропивницькому.
Її висота становитиме не менш як 50 метрів. Про це під час першого засідання координаційної ради з питань ветеранів АТО/ООС при ОДА повідомив очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко сьогодні, 4 березня.
«Ми чітко розуміємо позицію громадськості, позицію наших захисників. Прапор остаточно буде встановлений на території меморіального комплексу «Фортечні вали». Принципову згоду у Мінкульту отримали. Зараз працюємо з документами», – зазначив голова облдержадміністрації.
Він нагадав, що разом із головою обласної ради Сергієм Шульгою раніше оглянули локацію.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)