У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

Кропивницький Музей мистецтв: Афіша 8-11 листопада

Листопад 07, 2021 | Новини | Переглядів: 1037 | Коментарі: 0

8 листопада 2021 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться майстер-клас із виготовлення виробів з фетру «Тигреня».

 

(Необхідні матеріали: (фетр, ножиці, клей).Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення. Вартість участі у майстер-класі – 33 грн.

Проводить: Тетяна Костенко – старший науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

9 листопада 2021 року в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського відбудеться пересувна виставка до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Куратор: Ольга Шаповал – провідний зберігач відділу фондів Музею мистецтв та Микола Правда – старший науковий співробітник відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Музею мистецтв

9 листопада 2021 року о 15.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться майстер-клас з образотворчого мистецтва «Квіти у стилі Параски Власенко».
(Необхідні матеріали: картон кольоровий, гуаш, пензлик).
Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 66 грн.
Проводить: Анна Татарова – художник-реставратор ІІ категорії Музею мистецтв

9 листопада 2021 року буде розгорнуто експозицію «Палітра творчості» творів Анатолія Сузюмова (1941-2017) до 80-річчя від дня народження.
Куратор: Тетяна Костенко – старший науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

9 листопада 2021 року о 16.00 відбудеться творчий вечір «Розкажу тобі думку таємну…» за участі Марії Ніколенко, Дениса Бірзула та Єлизавети Єрещенко.
Куратори: Валерія Лінчевська – науковий співробітник відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Музею мистецтв та Марія Войченко – науковий співробітник відділу фондів Музею мистецтв

9 листопада 2021 року в Кіровоградській обласній філармонії буде розгорнуто пересувну виставку «Мистецтво вічне» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Куратори: Олег Юрченко – завідуючий відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Музею мистецтв, Валентина Ноженко – головний зберігач фондів Музею мистецтв та Анатолій Кімнатний – завідуючий відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

10 листопада 2021 року відбудеться доповнення виставки «Краса широкого вжитку» (зарубіжна побутова порцеляна ХХ ст.).
Куратор: Марія Войченко – науковий співробітник відділу фондів Музею мистецтв

10 листопада 2021 року о 17.00 відбудеться вистава «(Не)помітні», за мотивами книги Івана Байдака (від «Аеліти»).
Куратор: Олег Юрченко – завідуючий відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Музею мистецтв

11 листопада 2021 року буде розгорнуто виставку творів Аліни Давиденко (Ліндау).
Куратор: Леся Нестройна - старший науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Музею мистецтв

Адреса музею: м. Кропивницький, вул. В. Перспективна, 60. Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 32-24-22, 24-56-81


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool