Кропивницький: голова облдержадміністрації доручив проінспектувати стан мосту Велика Скельова-Миронівка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54085_1.jpg)
Голова обласної державної адміністрації Андрій Назаренко доручив ДП "Aгентство місцевих автомобільних доріг" Кіровоградщини обстежити стан мосту Велика Скельова-Миронівка у Світловодській громаді під час виїзного прийому громадян 10 лютого.
Жителі села Озера поскаржилися на стан споруди.
«Міст Велика Скельова-Миронівка є важливою артерією для жителів прилеглих населених пунктів. Найближчим часом фахівці обстежать стан мосту і за результатами ми вирішимо, що робити далі. Це буде реконструкція чи капітальний ремонт», – зазначив Андрій Назаренко.
Очільник області нагадав, цьогоріч у рамках програми «Велике будівництво» за ініціативою президента відбуватиметься реконструкція мостів і мостових переходів по всій території України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)