Кропивницький: Доброчинність починається з милосердя
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53404_1.jpg)
Сьогодні щедрий вівторок – Всеукраїнський день добрих справ! Ми бібліотекарі філії №8 та №4 завітали до спеціалізованої загальноосвітньої школи №3 для дітей з вадами слуху.
Мета візиту – створення позитивного настрою та атмосфери відпочинку для найменших вихованців школи.
Діти залюбки мандрували Казковою країною впізнаючи її героїв. Найбільше задоволення дітвора отримала від власноруч виготовленої ялинкової прикраси – новорічного ангела та солодких гостинців!
Присутні мали змогу спілкуватися, не залишатися на самоті, отримувати доброту, увагу та любов.
Сьогоднішній день – ще один привід допомогти людям усвідомити , що творити добрі справи неймовірно просто. Добро не вимагає багато часу і сил, головне – почати. І важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисно.
Адже, якщо чекати подяку за свою доброту, то це вже не справжня Доброта.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)