Кропивницькі рятувальники завітали до Первозванівської громади (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60032_1.jpg)
На Кіровоградщині стартував Всеукраїнський соціальний проєкт «Відкриті уроки футболу».
І сьогодні, 25 травня, в рамках реалізації проєкту на території Первозванівської громади Кропивницького району Кіровоградська обласна асоціація футболу спільно з органами виконавчої влади та місцевим самоврядуванням організували урочистий захід для підростаючого покоління, що цікавляться футболом.
В смт Первозванівка усіх охочих цього дня запросили до місцевого спортивного стадіону. Серед запрошених гостей були і рятувальники, які завітали на захід не просто із цікавості. Адже це гарна нагода поспілкуватися з підростаючим поколінням, розповісти їм про важливі правила безпечної поведінки. А особливого сенсу така робота набуває перед початком тривалого періоду літнього відпочинку. У цей період діти перебуватимуть здебільшого без нагляду дорослих, можливо рушать на відпочинок до лісу чи водойм, а відтак вкотре нагадати їм про правила безпеки – найперше завдання для надзвичайників.
Тож, сьогодні фахівці Служби порятунку розповідали учасникам заходу про вибухонебезпечні предмети. Як виглядають? Де можна натрапити на одну з таких небезпечних знахідок? І найголовніше! Що робити, коли побачили боєприпас або предмет зовні на його схожий? На ці та інші запитання відповідав фахівець групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Від нього молоді спортсмени дізналися про роботу саперів ДСНС та багато корисного з основ мінної безпеки.
А бажаючих приміряти справжній бойовий одяг українських саперів вишикувалася ціла черга. Хвиля позитиву захопила усіх, кому пощастило одягти бойові обладунки вибухотехніка. І фотосесія на згадку про це довершила враження від спілкування з надзвичайниками.
Усі учасники заходу отримали від рятувальників інформаційні листівки з нагадуванням про правила безпеки під час літнього сезону відпочинку та застереження від небезпек воєнного часу.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)