Кропивничани не дуже купують дорогі італійські яблука (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52356_1.jpg)
У супермаркетах міста Кропивницький стоять повні контейнери яблук з Італії, повідомляє FOTOINFORM.NET
Ціна на заморські фрукти кусається. Вони коштують майже 50 гривень за кілограм. Мешканці міста не дуже купують за такими цінами корисні для здоров`я фрукти.
У цьому році була дуже дорога полуниця, черешня. Яблуки теж б`ють рекорди. А де наші вітчизняні фрукти та овочі? Кропивничани бідкаються на дорожнечу.
«У цьому році я тільки два рази купила полуниці, бо ціна була для мене зависока. А тепер ще яблук не докупишся»,- розповідає покупчиня в супермаркеті.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)