Комунальники звертається до всіх мешканців міста бути максимально пильними до підозрілих осіб
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36127_1.jpg)
Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького продовжує констатувати факти зухвалих крадіжок комунального та спільного чи особистого майна мешканців житлових будинків.
- Шкода, що в сучасному цивілізованому суспільстві трапляються прикрі випадки такого варварства, яким складно знайти розумне виправдання, - відзначив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаоенко. - Злодії, шукаючи легкі шляхи наживи, продовжують нагрівати руки, викрадаючи дороговартісне ліфтове обладнання, дощоприймальні решітки, металеві люки та труби, огорожі, автоматичні вимикачі у під’їздах будинків, лічильники, електричні дроти, опалювальні прилади (батареї), дорожні знаки, кутники з високовольтних опор, відновлення яких лягає непосильним тягарем на плечі житлово-експлуатаційних організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мешканців будинків та міського бюджету.
Комунальники також звкртають увагу, що злодії не гребують і найсвятішим, скоюють акти вандалізму на кладовищах та меморіалах, – наживою тут стають металеві огорожі, пам’ятні та ритуальні атрибути.
Головне управління житлово-комунального господарства міської ради звертається до всіх мешканців міста бути максимально пильними до підозрілих осіб, які можуть нанести потенційну шкоду майну або ж взагалі викрасти його.
У разі, якщо ви стали свідками крадіжок комунального майна, або ж виявили підозрілих осіб, не зволікайте - негайно звертайтеся до аварійно–диспетчерської служби (15-80, моб. 066 506 36 94) та правоохоронних органів (102).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)