Колектив Кіровоградського НВ0 здобув Золоту медаль на Міжнародній виставці

Березень 21, 2017 | Новини | Переглядів: 936 | Коментарі: 0

16-18 березня 2017 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», організаторами проведення якої стали Компанія «Виставковий Світ» за участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

На Міжнародній виставці було представлено вагомі здобутки освітян з питань підвищення якості навчального та виховного процесів, реалізації законів про освіту та науку, використання новітніх засобів навчання, обладнання, програм та систем дистанційного навчання для впровадження в практичну діяльність, розробки інноваційних ідей та технологій в навчально - виховному процесі, а також матеріали з досвіду пошуку ефективних шляхів інтеграції української освіти та науки в європейський і світовий простір, участі в спільних наукових і освітніх програмах, проектах тощо.

Для учасників виставки проводилися конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкої громадськості.

16-18 березня 2017 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», організаторами проведення якої стали Компанія «Виставковий Світ» за участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.


- Як і минулого року, наш колектив представляв освіту Кіровоградщині на Міжнародній виставці, яка зібрала понад тисячу учасників освітнього процесу з метою подальшого пошуку ними ефективних шляхів підвищення якісного показника національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, сприяла обміну досвідом і думками між колегами ,- інформує директор Кіровоградського навчально-виховного об'єднання (гімназія - інтернат школа мистецтв) професор Анатолій Коротков. - Для учасників виставки було проведено рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів, закладів післядипломної та неперервної освіти, професійно-технічних навчальних закладів з нагородженням Гран-Прі та відзначення вищих навчальних закладів Сертифікатом «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Наш навчальний заклад представив цього року вагомі власні здобутки в номінації “Cтановлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи» та був нагородженим золотою медаллю і Дипломом за активну участь у створення сучасної якісної системи національної освіти.

Залишається додати, що не залишився поза увагою організаторів проведення Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» і директор навчального закладу, до слова, одного з найкращих за якісними показниками в українській державі, Анатолій Коротков, який нагороджений Дипломом за плідну працю иа активну організаторську діяльність із модернізації національної системи виховання.
Прес - центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool