Київська область: чоловік ледь не згорів заживо
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15521_1.jpg)
17 травня до оперативно-диспетчерської служби Володарського району надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в с. Косівка.
На місце виклику прибули рятувальники 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини та ДПК ТОВ «РОПА-Агросервіс». Сусіди повідомили, що в одній з кімнат може перебувати господар. Використовуючи апарати захисту органів дихання, рятувальники провели розвідку і виявили чоловіка. З опіками верхніх дихальних шляхів його було передано медикам і доставлено до Володарської районної лікарні. Вогнеборці ліквідували пожежу. Вогонь знищив покрівлю і перекриття веранди на площі кв. м 20 та речі домашнього вжитку. До загоряння призвело необережне поводження з вогнем власника будинку, повідомляє сайт ДСНС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)