Кіровоградці вдало виступили на чемпіонаті України з маутенбайку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10692_1.jpg)
У Кіровограді завершився чемпіонат України та IV етап Кубка України з велоспорту (маунтенбайк).
Як повідомив начальник відділу фізичної культури та спорту Олександр Куценко, у змаганнях взяли участь 26 команд (180 спортсменів), в т.ч. 25 учнів ДЮСШ № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
Учень цієї спортивної школи Олександр Сесмій у змаганні юніорів посів друге місце в індивідуальній гонці та став третім в марафоні. Також він звоював срібну нагороду в змаганнях Кубка України.
Його одноклубник Руслан Бондаренко виборов друге місце у марафоні серед юнаків.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)