Кіровоградці можуть отримати «Соціальну картку» за місцем проживання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29348_1.jpg)
Кіровоградці вже мають можливість купувати товари за отриманими соціальними картками у семи торгівельних закладах міста.
Міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 28 грудня, подякував усім, хто долучився до реалізації соціального проекту в обласномиу центрі – координатору проекту Андрію Лейбенку, колективам магазинів мереж “Копілка” і “Ятрань”, виконавчим органам міської ради.
- Була проведена надзвичайно напружена підготовча робота, - відзначив очільник міста, - у день видавалося понад 2 тисячі карток. Тепер до цієї роботи підключені спеціалісти житлово – експлуатаційних організацій, пенсіонери можуть звертатися для отримання карток безпосередньо за місцем проживання.
Андрій Райкович також висловив переконання, що кількість підприємств торгівлі – учасників проекту “Соціальна картка”, значно розшириться у наступному році.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)