Кіровоградський обласний художній музей проведе низку заходів

Листопад 20, 2017 | Новини | Переглядів: 811 | Коментарі: 0

20 листопада 2017 року о 14.00 буде відкрито персональну виставку заслуженого художника України Олександра Охапкіна «Образи української душі». Вхід на відкриття виставки вільний. Запрошуємо всіх поціновувачів образотворчого мистецтва та іконопису

20 листопада 2017 року о 15.00 в рамках проекту «Театр у музеї» відбудеться кастинг до студії заслуженого артиста України Юрія Жеребцова.
Запрошуємо на кастинг учнівську та студентську молодь, що бажає розвинути свій акторський талант та оволодіти азами акторської майстерності

20 листопада 2017 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із виготовлення аплікації з природних матеріалів «Осінь».
(необхідні матеріали: сухе листя, ножиці, клей ПВА, олівець, картон). Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 21 грн.
Проводить: Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

21 листопада 2017 року о 15.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться майстер-клас із виготовлення об’ємної картини «Кіт».
(необхідні матеріали: ножиці, кольоровий картон, клей ПВА). Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 21 грн.
Проводить: Оксана Віжевська – художник І категорії відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

22 листопада 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться презентація участі у Міжнародній партнерській зустрічі «Освіта дорослих в контексті розвитку креативної економіки», в рамках реалізації проекту «Громада, що навчається –трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь», яка відбулася за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Представництва DDV International в Україні спільно з інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток» у Києві 14-15 листопада 2017 року.
Проводить: Анна Недлінська – науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи.
Запрошуємо на презентацію представників громадськіх організацій, закладів культури, освіти та творчої інтелігенції

23 листопада 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться лекція з історії образотворчого мистецтва «Творчість Пабло Пікассо». Лекція зацікавить педагогів, студентів, музейних працівників та шанувальників образотворчого мистецтва.
Проводить: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

24 листопада 2017 року буде розгорнуто експозицію «Червоне село: пекельні жерла радянської інквізиції» до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні

24 листопада 2017 року о 16.00 відбудеться тематична екскурсія «Українська домашня ікона».
Проводить: Олена Степанок – завідуюча відділом науково-просвітницької роботи. Запрошуємо поціновувачів сакрального мистецтва


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool