Кіровоградські велосипедисти успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31285_1.jpg)
Упродовж трьох днів, із 09 по 11 травня у Знам’янці тривали Всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе, присвячені Дню Перемоги.
У змаганнях взяли участь 147 учасників із 11 команд, серед яких 51 учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».
В індивідуальних гонках серед дівчат та серед жінок Карина Кружинська і Наталія Красильнікова посіли треті місця, відповідно. Серед юнаків 2004 р.н. та молодших Євген Тесцов зайняв перше місце, серед юнаків 2000-2001 р.н. Кирило Царенко був третім, серед чоловіків – Руслан Бондаренко Руслан теж виборов “бронзу”.
У груповій гонці серед юнаків 2004 р.н. та молодших Тесцов Євген підтвердив чемпіонський клас, а серед юнаків 2002-2003 р.н. Євген Крячко посів друге місце.
В гонці крітеріум серед юнаків 2004 р.н. та молодших знову ж таки Євгену Тесцову не було рівних У цьому виді програми серед чоловіків Костянтин Дахновський посів третє місце.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)