Кіровоградські спортсмени представлятимуть Україну на чемпіонатах Європи та світу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30133_1.jpg)
Із 18 по 20 лютого у Харкові тривав чемпіонат України з таеквондо-до ІТФ, у якому взяли участь 400 таеквондистів із 13 регіонів України.
До збірної команди Кіровоградської області увійшли троє спортсменів дитячо-юнацьких клубів «Мрія» і «Надія» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради.
Спортсмени змагались у 4 видах програми: особистий туль, спарринг, силове розбивання та спецтехніка. Спортсменка ДЮК «Мрія» Ліля Діордієва стала чемпіонкою України в цьому турнірі (тренер Ігор Зюнзя). Престижні змагання стали також відбірковим етапом для участі переможців у чемпіонаті Європи, який проходитиме у квітні 2016 року в Греції та чемпіонаті Світу, який відбудеться у червні в Болгарії. За підсумками Чемпіонату України, вісім спортменів нашої області братимуть участь у Чемпіонаті Європи і двоє на чемпіонаті світу у Болгарії.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)