Кіровоградські рятувальники 6 разів розпилювали та прибирали аварійні дерева
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51295_1.jpg)
Протягом доби, що минула, бійці У ДСНС в області 6 разів надавали допомогу по усуненню перешкод, що створювали для життєдіяльності населення аварійні дерева та гілки.
Так, двічі таку допомогу надавали рятувальники 4-го ДПРЗ смт Добровеличківка (поблизу м. Помічна та по вул. Шевченка в райцентрі), а також 1-го ДПРЗ м. Кропивницкий (вул. Попова обласного центру та біля с. Покровське). По одному разу розпилювали та прибирали дерева бійці 13-ї ДПРЧ смт Голованівськ (вул. Суворова райцентру) та 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія (вул. Козацька райцентру).
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)