Кіровоградські лялькарі знову на фестивалі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39283_1.jpg)
Сьогодні, 3 жовтня, колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок успішно виступив на Відкритому регіональному фестивалі театрів ляльок «Кришталева лялька» у м. Миколаїв.
До показу на форумі лялькарі підготували фантастичну казку за твором В.Нестайка «Таємниця рудого Жевжика», у виконанні заслужених артистів України Лідії Черкашиної, Вікторії Ставріаніді-Стогодюк та акторів Володимира Кравченка і Івана Кучерука.
Постановка заслуженого артиста України Анатолія Поляка, яка вже понад десять років навчає дітвору родинним цінностям та доброзичливому ставленню, заворожила і миколаївську публіку.
Майстерну гру наших митців журі фестивалю відзначило Дипломом і пам’ятним сувеніром.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)