Кіровоградські хореографічні колективи стали перможцями Всеукраїнського фестивалю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30954_1.jpg)
17 квітня у Жовтих Водах відбувся Всеукраїнський фестиваль «Сузір'я талантів», в якому взяли участь ЗАКСХМ «Аеліта» дитячо-юнацького клубу «Гірник» та ЗХА "Метелиця" ДЮК «Ровесник» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради, повідомляє сайт міськради
Вихованці «Аеліти» на Всеукраїнському фестивалі представили нову хореографічну програму: «Колискова», «Карамелі», «Миші і сир» та вибороли перші місця у номінаціях «Дитяча хореографія» і «Сучасний танець» (керівник і постановник хореографічних програм Олександра Ткаченко)
Юні артисти "Метелиці" також зайняли два перших місця: у категорії «Дебют», представляючи танець «Стиляги», та у другій молодшій категорії «Сучасна хореографія» (керівник Тетяна Нагурна).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)